Warsztaty sitodruku/serigrafii
dla początkujących i zaawansowanych

Zapraszamy na dobre warsztaty sitodruku/serigrafii, podczas których poznasz technikę sitodruku ręcznego na różnych mediach i jej możliwości, zobaczysz jak można domowymi sposobami urządzić swoją własną małą pracownię lub swój kąt do pracy, nauczysz się wszystkiego co potrzebne, żeby samodzielnie działać i rozwinąć swoją markę modową lub swój branding nie wydając przy tym fortuny.

Pracownia znajduje się w Pilawie k/Garwolina, 50 km od Warszawy w stronę Lublina. Są to warsztaty kameralne, dla 2-3 osób. Możliwy jest nocleg na miejscu, w przypadku jak ktoś przyjedziesz z daleka. Można zabrać z sobą zwierzątko lub osobę towarzyszącą.

W przypadku większej grupy osób warsztaty mogą odbyć się w pobliskiej Akademii Łucznica, z którą współpracujemy.

Zazwyczaj warsztaty trwają 1-2 dni (w godz. 10-17, z przerwą na obiad), w zależności ile chcesz się nauczyć. Pierwszego dnia poznasz technikę, jej historię i możliwości. Zrobisz sitodruk z własnoręcznie wyciętego szablonu i sitodruk z naświetlonego sita. Wypróbujesz różne farby, emulsje i chemię do sitodruku oraz dowiesz się wszystkiego o wyposażeniu małej pracowni. Sam/sama przygotujesz i naświetlisz swoje grafiki cyfrowe lub rysunki odręczne na sitach.
Drugiego dnia nauczysz się jak w darmowym programie graficznym przygotować fotografię, żeby przekształcić ją na serigrafię i oczywiście zrobimy matryce i odbitki wykorzystując fotografię, rysunek i wycinankę.

Koszt warsztatów: 450 zł/dzień, 400 zł/dzień dla osób, które już były wcześniej.
W cenie materiały: farby, karton, opieka doświadczonego instruktora. Można przynieść swoje tkaniny, ubrania lub ceramikę.
W przypadku krótszych warsztatów 3 godzinnych dla dzieci lub rodzinnych:
100 zł/osoby.

Dodatkowo można kupić koszulki po 20 zł i torby po 5 zł oraz sprzęt do sitodruku. Wystawiam faktury.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub umówienia się na konkretny termin proszę zadzwonić pod nr 691684668.

Zapisy:


Imię i nazwisko (wymagane):

Adres e-mail (wymagane):

Telefon kontaktowy:

Termin:

w tygodniuweekend

Uwagi (np. zaproponuj termin, przyjazd z osobą towarzyszącą, ze zwierzakiem):
Studio Artystyczne ANNA LUDWICKA działa zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.