Zapraszamy na Warsztaty Sitodruku/Serigrafii
w Studio Artystycznym LUDWICKA VAN DER GRALIK,
przy Bieniewiskiej 2A w Warszawie (domofon 46).

ZAPROJEKTUJ I ZRÓB PREZENT SOBIE LUB WYJĄTKOWEJ INNEJ OSOBIE!
A MOŻE COŚ DO WYSTROJU WNĘTRZA ...

Stwórz oryginalną grafikę do powieszenia na ścianie, na zasłonę, obrus, poszewkę, bluzkę, torbę… To co odbijemy przez sito na papierze, możemy także odbić na tkaninie. Przynieście z sobą ubrania, tkaniny, które chcecie ozdobić. Serigrafia do tego świetnie się nadaje, bo wiele nadruków na koszulkach jest właśnie tą metodą robionych.

Podczas warsztatów poznacie techniki druku za pomocą szablonu jak i z naświetlonego sita, oraz poznacie jak przygotować zdjęcie do naświetlenia na sicie.

Prowadzące:
Anna Ludwicka - artystka grafik, jest absolwentką Matematyki UW i Grafiki na Wydziale Sztuki w Radomiu (aneks z grafiki projektowej wykorzystującej serigrafię). Zajmuje się projektowaniem graficznym i ilustracją, doświadczona instruktorka sitodruku. Współpracuje z Akademią Łucznica, gdzie regularnie prowadzi kursy i warsztaty sitodruku dla uczestników z całej Polski.
Ola Gralik - zafascynowana serigrafią i litoterapią. Tworzy biżuterię artystyczną z kamieni póĺszlachetnych. Absolwentka Marketingu i Zarządzania, która po latach pracy w sektorze bankowym zrealizowała swoje artystyczne wizje oraz marzenia nawiązując współpracę z Anną pod marką Ludwicka Van Der Gralik.
Obecnie wspólnie prowadzą pokazy oraz warsztaty sitodruku w całej Polsce.

Koszt warsztatów:
600 zł – 10 godzin (w godzinach: 11-16 sobota- niedziela). W cenie wliczone są potrzebne materiały tj. karton, farby, chemia do sitodruku. Można kupić u nas koszulki po 20 zł i torby po 5 zł, lub proszę przywieźć swoje tkaniny lub koszulki.

Odbitki zabieramy z sobą.

Poniżej możesz zarezerwować sobie lub komuś miejsce na nasze dobre warsztaty sitodruku w dniach 23-24 lutego 2019

Imię i nazwisko (wymagane):

Adres e-mail (wymagane):

Telefon kontaktowy:

Uwagi:

Studio Artystyczne LUDWICKA VAN DER GRALIK działa zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.