LOKALIZACJE

 

W ciągu roku szkolnego warsztaty GRAFICZNE (serigrafia/sitodruk) i DESIGN NA DOBRE(druk 3D) odbywają się w Warszawie, ul. Konstruktorska 6, w Pracowni Plastycznej ANGOBA na razie raz w miesiącu. Terminy warsztatów podajemy na podstronach poszczególnych warsztatów.

Grupa plenerowa LETNICH WARSZTATÓW ARTYSTYCZNYCH działa w małej opuszczonej wiejskiej szkole na Żmijowiskach na Powiślu Lubelskim. Pracujemy tam w sąsiedztwie plenerowego Oddziału Muzeum Nadwiślańskiego w Kazimierzu Dolnym – Grodzisko Żmijowiska, eksplorowanego przez archeologów autentycznego wczesnośredniowiecznego słowiańskiego grodziska.(http://www.mnkd.pl/grodzisko-zmijowiska)

Warunki lokalowe i techniczne na Żmijowiskach: standard schroniskowy, opuszczona mała wiejska szkoła, robocza siedziba Fundacji NA DOBRE. Są media: prąd, woda (również ciepła), WC, łazienka, kuchnia, lodówka, zasięg sieci internetu LTE(!), materace wojskowe do spania, trzeba mieć własne śpiwory, preferujemy nocleg pod namiotem lub w przyczepce – jest dużo miejsca na rozbicie.

Adres: Żmijowiska 41, współrzędne GPS: N 51st13,277′ E 21st53,286′


zmijowiska_szkola  DSCN0612
  
  

Dla wymagających: możliwość zorganizowania tanich noclegów i posiłków (zupa) w ramach innych zaprzyjaźnionych kwater agroturystycznych w okolicy.

Warto zabrać z sobą jednoślady, jest tu wiele ciekawych dróg nadających się na wycieczki rowerowe :)