Opis

Warsztaty fotograficzne to niepowtarzalna chwila poznania tradycyjnych technik i uczestniczenia w magicznych momentach pracy w ciemni. Wykonamy własnoręcznie aparat fotograficzny z pudełka, zrobimy nim niesamowite zdjęcia, a także stworzymy artystyczne fotogramy bez użycia aparatu. Nauczymy się robić zdjęcia aparatem analogowym i zrobimy odbitki przy pomocy powiększalnika w ciemni fotograficznej. Poznamy najważniejsze zasady w fotografii analogowej i cyfrowej.
A to wszystko w tajemniczej atmosferze ciemni, gdzie zachwytom, westchnieniom i niedowierzaniom nie będzie końca, a także w pracowni jak i w pięknych okolicznościach przyrody.

Instruktor

Robert Grylak – magister sztuki, absolwent Instytutu Sztuki na Uniwersytecie Opolskim na Wydziale Pedagogiczno-Historycznym, ukończył również Fotografię w Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym na Uniwersytecie im Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie. Zajmuje się fotografią, rzeźbą, ceramiką i sztukami plastycznymi. Od wielu lat prowadzi warsztaty rękodzieła i zajęcia z zakresu sztuki współpracując z różnymi instytucjami na terenie całego kraju.

www.artystakreatywny.pl

 

Zapisy i rezerwacja terminu:

Anna Ludwicka

kontakt@dobrewarsztaty.pl
tel. 691684668